Žizníkov 2

značky Walter a Precitool

Více info

Nástroje Sváda a Kůst s.r.o. - obráběcí nástroje

Celá řada průmyslových provozů se neobejde bez kvalitních kovoobráběcích nástrojů, jejichž důležitou vlastností musí být dlouhá životnost. Autorizovaným distributorem obráběcích nástrojů pro region severní a střední Čechy je společnost Nástroje SK s.r.o. Jejím hlavním artiklem jsou obráběcí nástroje značky Walter a Precitool. Těmito nástroji vybavuje společnost prakticky všechna průmyslová odvětví. Vyznačují se mimořádnou kvalitou, odolností a dlouhou životností, proto jsou nástroje Walter a Precitool předurčeny k nasazení i v těch nejnáročnějších provozech.

Další nabídka společnosti
Nástroje Sváda a Kůst s.r.o.

Vedle autorizovaného prodeje a dodavatelství obráběcích nástrojů značky Walter a Precitool nabízí společnost také navrhování technologií na míru podle požadavků a potřeb zákazníka. Další činností je poradenství v oblasti obráběcích nástrojů a technologická podpora. Společnost nabízí průmyslovým podnikům také školení jejich zaměstnanců v oboru třískového produktivního obrábění kovů.

Vybavení strojů a dílen

Společnost Nástroje Sváda nabízí také kompletní servis při vybavení strojů a dílen. Většinu produktů má skladem připravené ihned k dodání. Zákazníci tak nemusí řešit prostoje způsobené poškozenými kovoobráběcími nástroji. Společnost provádí také broušení monolitních nástrojů a jejich povlakování, což přispívá k prodloužení jejich životnosti.

Tvorba technologií na míru

Další činností společnosti je pomoc při hledání vhodné technologie a řešení jiných problémů při obrábění kovových materiálů. Pomoc spočívá nejen ve výběru kvalitních obráběcích nástrojů, ale také v navrhování technologie obrábění přímo podle požadavků zákazníků. Jednou z hlavních činností je podíl na zefektivnění CNC obrábění. Společnost zákazníkům navrhuje takovou technologii, aby obrábění na CNC strojích bylo co nejefektivnější a nejproduktivnější. Účelem takto navržených technologií je zrychlení a zkvalitnění výroby za současného snížení nákladů.

Autorizovaný prodej

Německá společnost Walter patří k naprosté špičce mezi výrobci nástrojů pro soustružení, frézování, vrtání a závitování kovů. Společnost Nástroje Sváda je autorizovaným prodejcem výrobků nejen této firmy, ale také prodává obráběcí nástroje další renomované německé společnosti, kterou je Precitool. Veškeré kovoobráběcí nástroje těchto dvou společností vynikají precizním zpracováním, vysokou kvalitou a zvýšenou odolností vůči opotřebení. Společnost Nástroje Sváda se zaměřuje především na kvalitní řezné nástroje, vrtáky, frézy, záhlubníky, výstružníky. Nabízí například také kvalitní upínače, nebo i jiné speciální obráběcí nástroje. V její nabídce najdete také kompletní sortiment jak pro CNC stroje, tak i pro ruční nářadí.

Jiří Sváda
CEO