Žizníkov 2
470 01 Česká Lípa

jiri.svada@nastroje-svada.cz

Jiří Sváda - CEO

Naše společnost  Nástroje Sváda a Kůst s.r.o. působí na českém trhu již 11 rokem a během své existence získala mnoho cenných zkušeností, díky nimž se stala autorizovaným distributorem nástrojařské společnosti Walter a Precitool.

Zakladatelem společnosti je Jiří Sváda, který nejenomže studoval strojírenství, ale také řadu let pracoval jako obraběč kovů a seřizovač. Dále pak působil jako technolog obrábění, kde zaváděl do provozu nové inovativní a progresivní technologie. Později pak sbíral zkušenosti jako obchodní zástupce několika renomovaných nástrojářských společností. Zná tedy samotný provoz a dokáže se vcítit do potřeb zákazníků a zároveň je schopný i flexibilně reagovat na jejich požadavky.

Jiří Sváda si dobře uvědomuje, že v tomto odvětví nejde jen o prodej kovoobráběcích nástrojů, ale především o poskytnutí komplexní  podpory pro zákazníky, která zahrnuje odborné poradenství, školení zaměstnanců a v neposlední řadě i návrh obráběcích technologií.

V současné době má naše společnost 6 zaměstnanců v čele s majitelem a jednatelem Jiřím Svádou a jeho společníkem Václavem Kůstem. O obchod a veškerou administrativní podporu v kanceláři se starají Petra Šimíčková, Veronika Borčová a Hana Vlčková. V terénu pak působí jako obchodní zástupce Jiří Sváda, Václav Kůst a Jan Vrba. Všichni tři jsou připraveni nabídnout vám vhodné produkty pro vaši výrobu a zodpovědět všechny vaše případné dotazy. Posledním, velmi ceněným členem týmu je aplikační technik Vladimír Rálek, který vám pomůže při odladění nástrojů a často tak zkvalitní vaše výrobní procesy.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, tak právě Jiří Sváda a jeho skvělý tým spolupracovníků je tady vždy pro vás.

Poskytujeme kompletní servis

• distribuce nástrojů Walter
  • prodej vrtáku ze slinutého karbidu
  • broušení monolitních nástrojů
  • prodej fréz ze slinutého karbidu
  • prodej příslušenství Precitool

Pomáháme zefektivnit průmyslovou výrobu

Zákazníkům pomáháme nejen s výběrem kvalitních obráběcích nástrojů, ale hlavně se podílíme na zefektivnění CNC obrábění. Zhotovíme návrh technologií produktivního CNC obrábění na míru, které zrychlí a zkvalitní výrobu a sníží výrobní náklady.

Náš team, Nástroje Sváda